14 kwietnia 2010

Konkurs dla studentów, absolwentów i wykładowców ASP na modyfikację logo Era

kategoria: logo
nagroda: 16666 zl
termin: 30 kwietnia 2010 r.Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. , właściciel marki Era, ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, absolwentów oraz wykładowców ASP do udziału w konkursie „Logo, jak nowe”, który ma na celu wyłonienie najlepszego projektu na modyfikację logo Era.

Od wprowadzenia marki Era w 1996 roku nasz logotyp ulegał jedynie drobnym zmianom. W tym czasie kategoria, w której funkcjonuje Era systematycznie ewoluowała rozszerzając się o kolejne obszary jak Internet, telefonia stacjonarna, multimedia i różnego rodzaju aplikacje i rozwiązania dla firm.

W tych zmieniających się warunkach rynkowych zależy nam na tym, aby zmodyfikowane logo Ery było postrzegane jako wizytówka marki żywej, dynamicznej, świeżej, przystępnej i sympatycznej przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowej wiarygodności i zaufania, jakim darzą ją Klienci.

Na twórcę najwyżej ocenionego projektu czeka nagroda pieniężna w wysokości 16.666 zł.Do zdobycia są również dwa wyróżnienia nagradzane telefonem komórkowym iPhone 3GS.

Prace Konkursowe z dopiskiem „Konkurs graficzny – logo jak nowe” należy dostarczyć do dnia 30 kwietnia 2010 na adres:

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 181,
02-222 Warszawa.

Wszelkich wyjaśnień udziela:
Krzysztof Faraś
e-mail: KFaras@era.pl

do pobrania:
Regulamin konkursu graficznego „Logo, jak nowe”
Wzór znaku słowno-graficznego Era
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie
Brief kreatywny

źródło: www