7 maja 2010

Konkurs na plakat Europejskiego Funduszu Społecznego

kategoria: plakat
nagroda: 5000 zl
termin: 30 czerwca 2010 r.


Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, ogłasza ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie plakatu o Europejskim Funduszu Społecznym. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych!


Jeśli interesujesz się tematyką Unii Europejskiej i Funduszy Europejskich, weź udział w konkursie na plakat, który w ciekawy i inspirujący sposób przedstawi korzyści jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny dla Polski!

Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych: „Dzieci”, „Młodzież”, „Dorośli”.

Konkurs potrwa do 30 czerwca 2010 r. Udział w nim jest bezpłatny. W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, instytucji prowadzących Regionalne Ośrodki EFS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Instytucji Pośredniczących i Pośredniczących II Stopnia oraz członkowie ich rodzin.

Prace wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:

Centrum Projektów Europejskich Krajowy Ośrodek EFS ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs – plakat EFS”

Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji o konkursie:
wejdź na: WWW.roEFS.pl/konkurs lub www.efs.gov.pl
albo pisz na andres:
konkurs@cpe.gov.pl

do pobrania:
Regulamin
Karta Zgłoszeniowa "Dzieci"
Karta Zgłoszeniowa "Młodzież"
Karta Zgłoszeniowa "Dorośli"

źródło: www