8 kwietnia 2010

Bezpiecznie. Z pijanym nie jadę!

kategoria: plakat
nagroda: 5000 zl
termin: 31 maja 2010 r.Organizujemy czwartą edycję konkursu o tematyce bezpieczeństwa drogowego.Tym razem zależy nam na wyłonieniu kreacji graficznych do kampanii społecznej piętnującej prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Organizatorzy planują wykorzystać najciekawsze projekty w kampanii typu outdoor. Nadesłane prace będą prezentowane w warszawskim metrze na ekranach reklamowych sieci Infoscreen oraz na billboardach w największych miastach Polski. Organizatorzy dopuszczają możliwość przyznawania dodatkowych wyróżnień i nagród fundowanych przez mecenasów i sponsorów konkursu. Za datę zgłoszenia pracy do konkursu organizatorzy uznają datę dostarczenia pracy.

WARUNKI KONKURSU:

* projekty mogą nadsyłać artyści indywidualni, grupy artystyczne, studia graficzne, agencje reklamowe, uczniowie i studenci szkół artystycznych
* przyjmujemy projekty plakatów, dotąd niepublikowane, w postaci cyfrowej:
- 80 x 120 cm pion, lub 70 x 33 cm (proporcje billboardu) poziom.

Projekty plakatów (gotowe do druku) przyjmujemy na płycie CD lub DVD (pliki PDF, TIFF lub EPS,fonty zamienione na krzywe). Do płyty można dołączyć mały wydruk poglądowy. Prace będziemyotwierali w programie Adobe Photoshop/Ilustrator CS4. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie trzy projekty. W konkursie mogą brać udział tylko osoby dorosłe.

PRACE NALEŻY PRZESYŁAĆ NA ADRES:
Adah Advertising, Filtrowa 62 m. 61, 02-057 Warszawa

kontakt: karol@adah.com.pl

do pobrania:
Regulamin + karta zgłoszeniowa

źródło: www