15 marca 2010

Konkurs na logo Hospicjum Św.Kamila w Gorzowie

kategoria: logo
nagroda: 1000 zl
termin: 31 marca 2010 r.Dyrektor Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie ogłasza konkurs na logo Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku i identyfikacji graficznej Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie.W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Prace można realizować i zgłaszać do konkursu indywidualnie lub zespołowo. Uczestnik może być autorem nie więcej niż dwóch projektów.

Zgodnie z regulaminem konkursu, projekt graficzny powinien być prosty, czytelny oraz jednoznacznie kojarzący się z tematyką służby zdrowia poprzez dowolne użycie symbolu krzyża jak również z tematyką pomocy bliźniemu. Ma też nadawać się do wykorzystania zarówno na materiałach biurowych, jak i materiałach promocyjnych i informacyjnych Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie.

Ponadto projekt może zawierać wyrazy „Hospicjum Św. Kamila”. Może być wykonany w dowolnej technice graficznej nadającej się do wykorzystania; nie ma ścisłych wymagań co do kształtu, kolorów i rodzaju czcionki użytych w logo.

do pobrania:
Regulamin
Karta Zgłoszeniowa

źródło: www