13 listopada 2009

Konkurs na logo promocyjne miasta Wąbrzeźno

kategoria: logo
nagroda: rzeczowa (za ok. 2000 zl)
termin: 8 lutego 2010 r.Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na logo promocyjne miasta Wąbrzeźno. Autor logo może liczyć na nagrodę rzeczową o wartości 2 tys zł.

Coraz więcej polskich miast decyduje się na ogłoszenie otwartego konkursu na własne logo. Jest to doskonały sposób na skuteczną promocję miejscowości i jak stwierdza Marcin Nowak, redaktor serwisu internetowego Wiadomości24.pl – „Warto inwestować w tego typu przedsięwzięcia. Opiera się to nie tylko o wygodę, miłe uzupełnienie promocji ale nierzadko o prestiż i świadomość ludzką. Nowy Jork jest w umysłach wszystkich „Big apple” i właśnie jabłka, symbole miasta podtrzymują tą świadomość. Berlin ma niedźwiedzia, Lizbona - kotwicę, Rzym - wilczycę, a Kair - słońce.” Również sporo polskich aglomeracji – np. Wrocław, Gdynia, Toruń czy Bydgoszcz może pochwalić się własnymi oryginalnymi i rozpoznawalnymi logotypami.
Wychodząc naprzeciwko tej formy promocji Gmina Miejska Wąbrzeźno ogłosiła konkurs na logo promocyjne naszego miasta. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu logo miasta Wąbrzeźno, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną miasta i będzie przeznaczone do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich, a w szczególności do osób zawodowo lub amatorsko zajmujących się działalnością plastyczną ukierunkowaną na działania marketingowe. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 3 projekty, spełniające warunki zawarte w Regulaminie konkursu, wraz z poprawnie wypełnioną Kartą zgłoszenia.

Prace należy składać w Miejskim Punkcie Informacji, przy ul. Poniatowskiego 8 w Wąbrzeźnie, tel. (056) 471 99 60, do dn. 28 lutego 2010 r. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową o wartości do 2000 zł., nie mniej jednak niż 1000 zł.
Regulamin oraz Karta zgłoszenia dostępne są w załącznikach poniżej, a także w MPI, przy ul. Poniatowskiego 8. (ap)

do pobrania:
Regulamin
Karta Zgłoszeniowa

źródło: www