18 marca 2010

Konkurs na okładkę tygodnika "Przekrój"

kategoria: grafika
nagroda: 2000 zl
termin: 9 kwietnia 2010 r.Z okazji 65-lecia tygodnika "Przekrój" redakcja ogłasza konkurs na okładkę jubileuszowego wydania.

"Przekrój" to najstarszy polski tygodnik. Przez 65 lat przechodził różne etapy, różni naczelni mieli nań różne pomysły. Ale niezmiennie "Przekrój" woli bawić, niż straszyć, cieszyć się, niż narzekać - a przede wszystkim jednak woli widzieć, niż zamykać oczy. "Przekrój" jest pozytywny, emocjonalny, ale nie histeryczny. Lubi ludzi. Kocha życie. "Przekrój" dostrzega to, że opowiadanie o najpoważniejszych nawet tematach jest również pewną formą rozrywki. Ma szacunek dla wymagań czytelnika i dlatego nie godzi się na nudę. "Przekrój" uznaje zarazem ironię i dowcip za oręż w walce o wyznawane przez siebie wartości.

Na 65-lecie widzielibyśmy okładkę szczególna, łączącą najlepsze tradycje "Przekroju" z czasów założyciela i redaktora Mariana Eilego z nowymi trendami i nowym "Przekrojem", który rozumie kulturę jako przestrzeń, w której się poruszamy. Zaskoczcie nas, zaprojektujcie ją, pamiętając, że "Przekrój" jest zarówno mądrą gazetą, jak i pięknym przedmiotem.

Specjalne wydanie "Przekroju" w formacie XXL ukaże się 20 kwietnia. Projekty można wysyłać do 9. kwietnia na adres: okladka@przekroj.pl
Format: pion 260/350 + spad 5mm.
Format pliku: PDF
Autor zwycięskiego projektu poza publikacją otrzyma 2000 zł.

Regulamin

źródło: www