27 lutego 2010

Konkurs na projekt butelki Coca-Cola

kategoria: grafika
nagroda: 5000 zl
termin: 12 marca 2010 r.Konkurs na projekt butelki Coca-Cola – „Butelka Szczęścia”

Klasyczna, konturowa butelka Coca-Cola to jedna z ikon światowego designu. Najbardziej rozpoznawalna marka na świecie inspirowała wielu artystów od Andy'ego Warhola aż po Agnieszkę Osiecką.

Stała się symbolem demokracji i wolnego rynku, dostępnym już w ponad dwustu krajach na świecie. W roku 2010 Coca-Cola rozpoczęła globalny projekt Ekspedycja 206 - w trakcie jego trwania, trójka Ambasadorów Szczęścia odwiedzi 206 krajów na całym świecie, poszukując odpowiedzi na pytanie, co w każdym z tych miejsc daje ludziom szczęście. Jego symbolem mają stać się unikalne, graficzne projekty butelek, które przygotują artyści i fani marki w każdym z odwiedzanych miejsc.

Marka Coca-Cola ma przyjemność zaprosić wszystkich studentów oraz absolwentów ASP do udziału w konkursie „Butelka Szczęścia”.

W ramach polskiej edycji Ekspedycji 206 wszyscy studenci i absolwenci ASP są zaproszeni do zaprojektowania swojej wizji „Butelki Szczęścia”. Praca musi zostać wykonana na pustej, konturowej butelce Cola-Cola, przy użyciu dowolnej techniki. Termin składania prac upływa 12 marca 2010 r. Zwycięzca konkursu otrzyma 5000 pln nagrody, a jego praca stanie się częścią kolekcji, w której znajdą się butelki ze wszystkich 206 krajów.

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do p. Oleny Włoch na olena.wloch@edelman.com

do pobrania:
Regulamin
Karta Zgłoszeniowa

źródło: www